Часті запитання про роботу з електронним підручником.
Запитання:
Як встановити електронну книжку на комп'ютер?
Відповідь:
Електронний підручник встановлюється як звичайна програма. Відеоінструкція про встановлення доступна для перегляду за цим посиланням.
Запитання:
Як створити обліковий запис для доступу до підручника?
Відповідь:
Обліковий запис створюється безпосередньо у програмі електронного підручника. Відеоінструкцію щодо створення облікового запису можна переглянути за цим посиланням.
Запитання:
Як додати наявний обліковий запис у новий підручник?
Відповідь:
Якщо у вас вже є створений обліковий запис в підручнику та ви хочете отримати доступ до нового підручника, перегляньте відеоінструкцію з додавання наявного облікового запису за посиланням.
Запитання:
Як можна використовувати електронний підручник онлайн?
Відповідь:
Електронний підручник містить значний об'єм контенту, що дозволяє розкрити навчальний матеріал за допомогою 3D-сцен та інтерактивних інструментів. Відеоінструкцію щодо основних моментів використання ви можете переглянути за посиланням.
Запитання:
Як можна використовувати електронний підручник офлайн?
Відповідь:
Електронний підручник можна налаштувати для роботи в режимі без доступу до мережі інтернет. Відеоінструкцію про налаштування офлайн роботи електронного підручника можна переглянути за посиланням.
Запитання:
Що робити, коли виникають додаткові запитання щодо електронного підручника?
Відповідь:
Ви можете обрати зручний варіант комунікації — зателефонувати за номером: +38 063 440 6997 або написати листа з розширеним розкриттям запитання на електронну адресу: ifenyk@edpro.ua